Galerie akcí

v Mendelově skleníku v Brně

Objevte místo v centru Brna, kde se potkává inspirace, elegance a industriální atmosféra. Mendelův skleník je snadno dostupný, ale přesto klidný prostor pro vaši svatbu, firemní akci, konferenci, přednášku, autorské čtení, nebo vernisáž. Nechte se inspirovat fotogalerií uskutečněných akcí a napište nám o informace k pronajmutí Mendlova skleníku v Brně.

Svatba v Brně

Při výběru místa pro váš velký den nechte kompromisy stranou. Užijte si svatbu v Brně v neokoukaném, industriálním prostoru, který zcela přizpůsobíte vašim představám. Místo je vhodné pro malou i velkou svatbu. Pronajmou lze i přilehlý prostor venku!

Konference

Ať už organizujete školení, přednášky, či odborná setkání, Mendelův skleník je ideální volbou. Kombinace historického ducha a moderního vybavení vaše hosty nadchne. Klidné prostředí skleníku obklopeného zelení poskytne vaší akci dokonalé zázemí. Ideální místo k pronájmu pro konferenci v Brně.

Vánoční večírky

Překvapte své zaměstnance večírkem ve svátečním prostředí se slavnostní atmosférou. Prosklený prostor skleníku je v předvánočním čase ještě působivější. DJ, tematický catering, výhled do nasvícené zimní zahrady a proletující sněhové vločky – tuhle kombinaci jen tak něco nepřekoná. Firemní večírek jako Brno!

Zasedání organizací a firem

Zapomeňte na nudnou zasedačku. Genius loci Mendelova skleníku dodá každému pravidelnému zasedání novou energii.

Výstavy umění

Hledáte pro svoje umělecká díla dokonalý prostor? Mendelův skleník přidá vaší výstavě nejen reprezentativnost, ale i hloubku historického kontextu.

Autorská čtení a happeningy

Kultura v pravém slova smyslu! Čtěte, zpívejte, hrajte a tvořte v prostředí, které je neustálým zdrojem inspirace.

Informace a pronájem Mendelova skleníku
v Augustiniánském opatství v Brně

Kontakty

  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Philipp Böhm
  rezervace prostor
  boehm@spolecne.info
  +420 777 575 512

  SPOLEČNĚ, o.p.s.
  Mendlovo náměstí 1a
  603 00 Brno
  Mapa →

  IČ: 26976307 | DIČ: CZ26976307 (jsme plátci DPH)
  číslo účtu: 197883555/0300 (ČSOB)
  Datová schránka: sq4uys8